Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Cavilam - Vichy

Cavilam - Vichy
Cavilam - Vichy
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: 15 öğrenci

Cavilam, 1964 yılında Clermont-Ferrand Üniversitesi ve Vichy halkının iş birliğiyle kurulmuş olup, kurulduğu yıldan bu yana Fransızca başta olmak üzere başka dillerde de eğitim vermektedir. Cavilam Vichy, her yıl tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla birçok milletten 5000’e yakın öğrenciye Fransızca dil eğitimi hizmeti verir.  "

Cavilam dil okulu binası Vichy’nin merkezinde Pole Universitaire kampüsünde Allier nehrinin yakınında yemyeşil bir alanda bulunmaktadır ve şehir merkezine yürüyerek sadece 10 dakika uzaklıktadır. Okul, yalnızca yetişkin öğrencilere değil, 18 yaş altı kategoriye de eğitim vermektedir.

Okul 18 yaş ve altı öğrencilerine spor aktiviteleri ve dil öğreniminin birleştiği Fransızca ve Spor programını sunar. Bu kursu alan öğrenciler sabahları ders görüp öğleden sonra tenis ve golfe giriş dersleri, badminton, binicilik, masa tenisi gibi spor aktivitelerine katılırlar.

Fransa’daki dil okullarından biri olan Cavilam’ın konumlandığı Vichy, yemyeşil parkları ve kaplıcalarıyla ünlü tarihi bir şehirdir. Paris’e sadece 2,5 saat uzaklıkta olan şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Dil merkezleri, bilgisayar odaları, ücretsiz Wifi, kütüphane ve yemekhane bulunduran geniş bir bir alan
Sosyal Aktiviteler:
Vichy ve çevre şehirlere turlar, Outdoor aktiviteler, Şarap, peynir, et üretim tesislerini ziyaret, Film, dans ve kültür tanıtım akşamları, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA