Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

San Diego International Academy of English - Las Vegas - Sunset

San Diego International Academy of English - Las Vegas - Sunset
San Diego International Academy of English - Las Vegas - Sunset
Okul Tipi: Şehir Merkezi.

San Diego International Academy of English'in misyonu, anadili İngilizce olmayan öğrencilere, okuma, yazma ve konuşma becerilerini ve İngilizce yeterlilik seviyelerini yükseltmek ve İngilizce'yi anlamaları için kaliteli İngilizce dil eğitimi sağlamaktır.  "

San Diego International Academy of English'in Las Vegas Sunset merkezi, İngilizce eğitimi almak ve eğlenmek için harika bir yerdir. Okul binasının etrafında İyi yemek yiyebileceğiniz restoranlar, bankalar ve toplu taşıma araçları bulabilirsiniz. Okulun hemen yakınında otobüs durağı bulunmaktadır. 
International Academy of English'de eğitim alırken casinolara oldukça yakın olacaksınız ve hemen okulun yanındaki Sunset parkında, dinlenebilir ya da voleybol, basketbol ve futbol dahil olmak üzere bir çok favori açık hava etkinliklerine katılabilirsiniz. IAE'nin yurtları okul binasına yürüme mesafesindedir ve harika bir konuma sahiptir. 
International Academy of English Las Vegas - Sunset merkezinde pazartesi - perşembe günleri arası, 09:00 - 14:00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. 
Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA