Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Miami Dil Okulları

Miami Dil Okulları Hakkında Genel Bilgi

Miami Dil Eğitimi Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kenti olup en gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Nüfusu tahmini olarak 5.502.379'dur. Halkın çoğunluğu Hispanik olarak anılan Küba,Haiti ve Karayiplilerden oluşur.Şehirde konuşulan ikinci ağırlıklı dil İspanyolcadır.

Miami önemli bir finans, ticaret, medya, eğlence, sanat, uluslararası ticaret ve turizm merkezidir. Müzik,moda, sinema ve popüler eğlence ve sahne sanatları için uluslararası bir merkezdir. Çok sayıda dünyaca ünlü üniversiteye sahiptir.

Forbes dergisine göre 2008 yılında geniş yeşil alanları, temiz içme suyu, temiz sokakları ve şehir genelindeki geri dönüşüm programları ile Miami Amerika’nın “En Temiz Şehri” seçilmiştir. Bununla birlikte farklı anketlerde dünyanın 5. en zengin şehri seçilmiştir. 

Tropikal İklim hakim olup yazları sıcak ve nemli, kışları ise ılık geçmektedir. Tropikal iklim sebebiyle genelde Haziran-Eylül ayları arasında yağmur yağmaktadır. Kış aylarında ortalama sıcaklık 15-24 C, yazın ise 24-35 C’dir.

Miami International Airport (MIA) başta olmak üzere 3 ayrı uluslararası havaalanına sahiptir.

Miami Dil Okulları

YURTDIŞI DİL OKULU ARA