Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Don Quijote - Marbella

Don Quijote - Marbella
Don Quijote - Marbella
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 150 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

1986 yılından beri yılda 12000 kadar öğrenciye, uluslararası iletişimde dünyada en çok kullanılan ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimi vermekte olan Don Quijote, İspanya ve Latin Amerika'da bulunan 20den fazla dil okullarıyla alanında lider dil okuludur. Don Quijote dil okulları öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede de en çok bilinen ve tanınan Uluslararası İspanyolca Dil Okulu olarak dünyanın dört bi yanından gelen öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır.  "

Okul, etrafı güzel açık hava  avlularla çevrili, kendine özgü, üç katlı bir binada hizmet vermektedir. Costa del Sol’un en ünlü kenti olan Marbella Avrupa’nın en güzel kumsallarını kendisinde barındıran İspanya’nun güneyinde tipik bir Akdeniz kentidir. Golf kursları, bahçe ve parkları, şehrin eski kesimi öğrencilere dost canlısı bir ortam sunar.

Sunulan Programlar:
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
3'ü açıkhava, 17 audio-visual donanımlı sınıf, Bilgisayar salonu, Yiyecek ve içecek makinelerinin bulunduğu ortak dinlenme alanı, Ücretsiz WiFi erişimi, Kütüphane, Geniş bir teras
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel ve sosyal etkinlikler, hafta sonları diğer şehirlere turlar, flemenko showları,

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA