Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Bloomsbury International - London

Bloomsbury International - London
Bloomsbury International - London
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 650 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Sabah dersleri max. 14 - akşam dersleri max. 18

Bloomsbury International, Londra'nın merkezinde bulunan, uygun fiyatları, mükemmel öğretim kalitesi ve sıcak ortamıyla öne çıkan bağımsız bir dil okuludur.  "

Bloomsbury International hükümet tarafından koruma altına alınmış tarihi bir binada yer almaktadır. Binanın dekorasyonunda eski mobilyalar kullanılmasına rağmen 21. yüzyıl teknolojisi ve konforu vardır. Binada kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Bloomsbury British Museum ve University of London'a (Londra Üniversitesi) komşudur. Ayrıca Londra'nın batı bölgesine 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Okulda alanında deneyim sahibi öğretmenler görev almaktadır. 2004 baharında kurulduğu günden beri, arkadaşça bir ortamda, rahat bir biçimde dil öğrenmenizi sağlamayı misyon edinmiş bulunmaktadırlar.

Bloomsbury International sakin bir bölgede Londra'nin kültür merkezindedir. Burasi sehir merkezi ile finansal bölge arasinda yer almaktadir.

Okul tarafından Akademik Yıl ve Sömestır Kursları verilmektedir.
Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
  • Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
Bilgisayar odası, kablosuz internet bağlantısı, çalışma salonları, lisan laboratuvarı, 60 kişi kapasiteli tiyatro sinema odası, kafe, kitap ve film klüpleri vardır. Aynı zamanda TOEIC test merkezidir.
Sosyal Aktiviteler:
Bloomsbury International'da her gün farklı bir sosyal aktivite imkanı vardır. Pazartesi: günlük spor, film klübü. Salı: çeşitli oyunlar ve tiyatro gösterisi. Çarşamba: Bilim Müzesi, bowling. Perşembe: kitap klübü, uluslararası mutfak. Cuma: barbekü, pub. Haftasonları Londra dışına geziler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA