Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

St. Giles International - New York City

St. Giles International - New York City
St. Giles International - New York City
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 390 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 12 öğrenci

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciyi yabancı dil eğitimi için ağırlayan St Giles 1955'te kurulmuş olup bu süre içinde edindiği tecrübesiyle fark yaratmaktadır. Benimsemiş olduğu yüksek kalitede eğitim anlayışıyla uluslararası saygınlık kazanmıştır.  "

St Giles, New York City beşinci caddedeki son derece modern çizgilere sahip bir binada bulunmaktadır. Dünya Ticaret Merkezi binası, Greenwich , Times meydanı ve daha birçok ünlü yer yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır. New York'ta eğitim alan öğrenciler; bireysel ilgiyi, desteği alırlarken aynı zamanda dünyanın büyük şehirlerinden birinde öğrenme ve yaşama deneyimini de elde etmektedirler.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
37 öğrenci bilgisayarı, ücretsiz Wi-Fi, Dijital Dil Laboratuvarı, Kütüphane, Öğrenci kafeteryası ve salonu,her sınıfta interaktif beyaz tahta, öğrenci kitapçısı.
Sosyal Aktiviteler:
Broadway tiyatrosu, 3 günlük Niagara Şelalelerine gezi; Boston, Philedelphia ve Washington'a düzenlenen hafta sonu ziyaretleri, Çağdaş Sanat Müzesi ziyaretleri, Özgürlük Heykeli, MOMA(Çağdaş Sanat Müzesi),Guggenheim, Amerika Doğal Tarih Müzesi,Central Park,5. Caddede alışveriş,Greenwich ve Soho.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player