Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Stafford House - Chicago

Stafford House - Chicago
Stafford House - Chicago
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 240 Öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 12 öğrenci

Stafford House 1952 yılında kurulmuştur ve 60 yıllık tecrübesiyle yüksek kalitede eğitim vermektedir. Okulun Londra'da, Brighton'da, Canterbury'de, San Diego'da, San Francisco'da, Chicago'da ve Boston'da şubeleri bulunmaktadır.  "

Intrax Chicago dil okulu 01 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House tarafından devralınmıştır.

Stafford House Chicago, şehrin iş merkezinde bulunan dört katlı bir binanın ikinci katında yer almaktadır.  Müzik, sanat, mimari, sanayi, canlı gece hayatı ve samimi Ortabatı kültürü ile ünlü Chicago, büyük bir Amerikan şehridir. Grant Park'ta caz konserlerine, Millenium Park'ta klasik ve modern müzik konserlerine ücretsiz olarak gidebilir, Willis (Sears) Kulesini ziyaret edebilir, Field Müzesi'ni ve Chicago Sanat Enstitüsünü gezebilirsiniz. Okul, sertifikalı ETS TOEFL test merkezidir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
24 bilgisayarlı 2 bilgisayar laboratuvarı, yeniden dizayn edilmiş ve havadar 20 sınıf, öğrenciler için mutfak ve öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Willis (Sears) Kulesi, John Hancock Binası, Chicago Sanat Enstitüsü, Shedd Akvaryumu, Lincoln Park Hayvanat Bahçesi & Serası, Field Müzesi, Navy Pier, Wrigley Field beyzbol stadyumu, Michigan Gölü plajları, ünlü Amerikan festivalleri (Taste of Chicago, Chicago Blues Festivali, Lollapalooza), Great America parkı görülmeye değer seylerin başında gelmektedir.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player