Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!

Hamilton School of English

Hamilton School of English Dil Okulu
Hamilton School of English
Akreditasyonlar: British Council, English UK, IALC.
Hamilton School of English, aynı aile mülkiyeti altında İskoçya'da üç okuldan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Diğer iki okul Global School of English-Edinburgh ve Hamilton School of English'dir. Hamilton School of English yıl boyunca bireylere ve gruplara yetişkin ve Junior kurs programları sunmaktadır.

Programlar: 

Young Learner Summer Programme - Stirling: Stirling Üniversitesi'nin kampüsünde eğitim verilmektedir. Bu programda kampüs içi konaklama imkanı vardır.   

Young Learner Summer Programme - Edinburgh: Napier Üniversitesi'nin Craiglockhart Kampüsü'nde epitim verilmektedir. Bu programda Edinburg'da aile yanı konaklama imkanı vardır.

Young Learner Twin City Summer Programme: İlk hafta İskoçya'da Stirling Üniversitesi'nde, ikinci hafta İngiltere'de Oxford Üniversitesi'nde eğitim verilmektedir. 

Closed Group Homestay Programme: Edinburg'un merkezinde York Place'de bulunan okulun kendi binasında eğitim verilmektedir. Bu programda Edinburg'da aile yanı konaklama sunulmaktadır. 

Closed Group 50+ Programme: Edinburg'un merkezinde York Place'de bulunan okulun kendi binasında eğitim verilmektedir.

Closed Group Parent and Child Homestay Programme: Edinburg'un merkezinde York Place'de bulunan okulun kendi binasında eğitim verilmektedir. Bu programda Edinburg'da aile yanı konaklama sunulmaktadır. 

Closed Group Glasgow Programme:Glasgow School of English'in Glasgow'daki merkezinde eğitim verilmektedir. Bu programda Youth Hostel konaklaması sunulmaktadır. 

Hamilton School of English dil okullarının tüm listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Okullar

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player