Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Global Village - Victoria

Global Village - Victoria
Global Village - Victoria
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: 300 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Maksimum 15 öğrenci

Global Village Vancouver, Toronto, Calgary, Victoria ve Hawaii'de şubeleriyle toplamda 35 yıllık deneyimi olan bir dil okuludur. İlk şubesini Toronto'da açmıştır.  "

Global Village Victoria Dil Okulu şehir merkezinde Swartz Bay feribot Limanı’na 35 dakika uzaklıktadır. Okul aynı zamanda Vancouver Limanı'na, ünlü Bay Centre alışveriş merkezine, restoranlara, açık hava kafelerine ve sanat galerilerine yalnızca birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okul öğrencilerin Kanada yaşamına alışabilmeleri ve İngilizcelerini pekiştirebilmeleri için hem Victoria içerisinde hem de farklı şehirlerde çeşitli aktivite programları düzenlemektedir.

Maaşsız Staj Programı ve Work and Study okulun sunduğu hizmetlerdendir. Ayrıca okul resmi IELTS ve Cambridge Test Merkezi'dir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
  • Hotel
Okul Olanakları:
20 adet aydınlık sınıf, Kampüs içinde ücretsiz WiFi erişimi, Multimedya bilgisayar laboratuvarında 30 bilgisayar, Öğrenci dinlenme salonu, Mutfak, Bilardo masası, Kablo TV
Sosyal Aktiviteler:
Kayak ve snowboard, Jazz ve film festivalleri, balina şovları, kumsal ve tırmanış sporları; Vancouver Island, Rocky Mountains, Seattle gezileri ve bot turları

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player