Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

FLS - Tennessee Tech University, Cookeville

FLS - Tennessee Tech University, Cookeville
FLS - Tennessee Tech University, Cookeville
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

FLS, 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiş ve dünyanin dört bir yanından sayısız öğrenciye eğitim vermiş bir kurumdur. Farklı lokasyonlarda yer alan kampüsler, öğrencileriin Amerikan yaşamı hakkında tecrübe kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. "

Tennessee Tech Universitesi, U.S. News & World Report tarafından "En İyi Devlet Okulları" arasında gösterilmekte ve Master kategorisinde Güneybatı'nın en iyi okulları arasında sıralanmaktadır. Her detayın düşünüldüğü mükemmel üniversite kampüsü öğrencilerine etklili ve verimli bir akademik ambians sağlamakta ve metropolit bir merkez olan Nashville'e 1 saat uzaklıkta bulunmaktadır.

TTU her sene 8,000 Lisans ve 2,000 Yüksek Lisans öğrencisi kabul etmektedir. Eyaletinin tek teknik üniversitesi olma özelliği bulunan TTU, ülkenin dört bir yanında bulunan ve mühendislik ya da bilim alanında uzmanlaşmak isteyen öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

TTU Cookeville'de yer almakta, öğrencilere sıcak, samimi ve güvenli bir kasaba havası sunmaktadır. Bununla beraber, üniversite kampüsü Amerika'nın müzik şehri olarak ün yapmış olan Nashville'e oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Nashville, her sene düzenlenen uluslararası müzik şenliklerinin yanı sıra Grand Ole Operası, tarihi Ryman Oditoryumu and the Country Music Hall of Fame gibi etkinlikleriyle de öğrencilerin ve turistlerin yoğun şekilde ilgisini çekmektedir.

Doğal güzellikleri ile fazla sayıda ziyaretçi alan Tennessee şehrini haftasonlarında keşfetmeyi seçen öğrenciler için, Great Smokey Mountains Ulusal Parkı ve Burgess Şelalesi Ulusal Parkı tüm ihtişamıyla onları bekliyor olacaktır.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kütüphane, modern ve ferah sınıflar, bilgisayar laboratuarı, öğrenci salonu
Sosyal Aktiviteler:
Kültürel geziler, spor faaliyetleri, partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player