Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

FLS - Las Vegas Institute

FLS - Las Vegas Institute
FLS - Las Vegas Institute
Okul Tipi: Kampüs.
Okul Kapasitesi: 100 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 10 öğrenci

FLS, 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiş ve dünyanin dört bir yanından sayısız öğrenciye eğitim vermiş bir kurumdur. Farklı lokasyonlarda yer alan kampüsler, öğrencileriin Amerikan yaşamı hakkında tecrübe kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. "

Yıl boyunca ortalama 100 öğrenci ile eğitim veren FLS Las Vegas, gerek uluslararası, gerekse lokal olarak pek çok öğrenciyi ağırlamakta ve birinci sınıf İngilizce öğrenim programı ile buluşturmaktadır. Sınıf başına düşen düşük öğrenci sayısı ile, her bireye ayrı zaman ayrılabilmektedir. Las Vegas Strip'e birkaç mil uzaklıkta bulunan ve yakın zamanda tamamen yenilenen Las Vegas merkezinde, bilgisayar odası, mutfak, serbest oturma alanı vb. öğrencilerin ihtiyaç duyabilecegi her türlü gereksinim düşünülmüş ve hazır durumdadır.


Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Bilgisayar odası, mutfak, serbest oturma alanı, modern tam ekipmanlı sınıflar
Sosyal Aktiviteler:
Uluslararası mutfaklardan yemeklerin sunulduğu restaurant aktiviteleri, Amerikan öğrencileri ile konuşma dersleri, Grand Canyon haftasonu gezisi, Disneyland haftasonu gezisi, dönem sonu kutlamaları, alışveriş gezileri, gönüllü hizmetler.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player