Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Surfers Paradise

Embassy English - Surfers Paradise
Embassy English - Surfers Paradise
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: en fazla 210 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 15

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Surfers Paradise Embassy dil okulu kardeş okul Martin College ile aynı kampüstedir. Okul, öğretim ve öğrenimin en son teknolojisini sunmaktadır ve öğrencinin ilgilendiği bir alansa, Martin College İş kurslarına devam etme fırsatları vardır.

Sörf yapmayı, kumsalları ve güneşin altında barbeküyü seven öğrenciler için, Surfers Paradise okulu idealdir. Dünyanın her bir köşesindeki kumsal seven kişiler mükemmel sörf deneyimini yaşamak için burada toplanmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Martin Collegeile paylaşılan kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Currumbin Bird Sanctuary, Dream World, Glasshouse Mountains, Gold Coast local attractions, Moreton Island, Movie World, Noosa, Stradbroke Islands, Wet 'n' Wild gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player