Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Hastings

Embassy English - Hastings
Embassy English - Hastings
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: max. 200 kişi
Sınıf Kapasitesi: max. 16 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy Hastings, St Leonards'ın güzel bir yerleşim alanı olan, kendi bahçesi içinde yer alan Viktoria dönemine ait bir köşkte, Gensing Manor'da yer almaktadır.

Yaz aylarında Hastings'in merkezi olan deniz kıyısı yürüme mesafesindedir. Okul St Leonards dükkanlarına ve tren istasyonuna birkaç dakikalık bir yürüme mesafesindedir; çok çeşitli mağazaların ve eğlencenin bulunduğu Hastings şehir merkezi de yürüme mesafesindedir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ, IT odası, İnteraktif yazı tahtaları, Öğrenci salonu, Oyun odası, Üniversite danışmanlığı, İlgi çekici mekanlar, Kafeterya
Sosyal Aktiviteler:
Battle, Bodiam castle, Brighton, Buckleys Yesterday World, Cambridge, Chessington World of Adventures, Hastings Castle, Hastings local attractions, London, Portsmouth, Royal Pavilion, Rye gezileri, Partiler ve kutlamalar

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player