Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Fort Lauderdale

Embassy English - Fort Lauderdale
Embassy English - Fort Lauderdale
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: ortalama 175, en fazla 250 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy English Fort Lauderdale, Florida'da, Las Olas Boulevard'da ve Fort Lauderdale'nin nehir kıyısında sağda yer almaktadır. Hemen yakınında ünlü kulüpler, müzeler ve sahne sanatları merkezleri, parklar ve mükemmel kanallar bulunmaktadır.

Her sınıfta interaktif beyaz tahtalar, ücretsiz kablosuz internet erişimi, geniş medya merkezi, rahat geniş bir öğrenci dinlenme alanı bulunmaktadır. 

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Öğrenci ortak odası; etkileşimli yazı tahtaları, Erişilebilirlik,Wifi, IT odası, Aktiviteler, Üniversite danışmanlığı, Havuzlu bir yurt, Plaja yakın konum
Sosyal Aktiviteler:
Everglades National Park, Kennedy Space Center, Miami, Disneyworld, Universal Studios Orlando, Florida Keys, Seaworld, Sawgrass Mills Outlets, Local Fort Lauderdale attractions

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player