Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Brisbane

Embassy English - Brisbane
Embassy English - Brisbane
Okul Tipi: Şehir Merkezi, Kampüs.
Okul Kapasitesi: 375 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Alışveriş ve iş merkezlerinin ortasında yer alan Brisbane Embassy dil okulu hareketli bir ortamda olmak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu merkezi yerden ulaşıma, mağazalara, dükkanlara, restoranlara ve eğlence yerlerine kolay erişim vardır.

Kardeş kuruluş olan Martin College ile beraber kullanılan kalabalık bir kampüstür. Okul, öğretim ve öğrenimin en son teknolojisini sunmaktadır ve öğrencilerin ilgilendiği bir alanda, Martin College İş, Bilişim Teknolojisi (IT) ya da Grafik Tasarım kurslarına devam etme fırsatları vardır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası İnteraktif yazı tahtaları Öğrenci salonu Aktiviteler Üniversite danışmanlığı Amaca yönelik kampüs Martin College ile paylaşılan kampüs
Sosyal Aktiviteler:
Brisbane local attractions, Dreamworld, Fraser Island, Lone Pine Koala Sanctuary, South Bank, Stradbroke Islands gezileri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player