Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

Embassy English - Boston - Downtown

Embassy English - Boston - Downtown
Embassy English - Boston - Downtown
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Ortalama 100, en fazla 800 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: Ortalama 15 öğrenci

Embassy English her yıl 30,000'den fazla öğrencisine 18 farklı İngilizce konuşulan merkezde en iyi İngilizce eğitimini vermektedir. Düşük kontenjanlı ve son teknolojiden faydalanılan sınıflarda kaliteli eğitim kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Aile yanı veya yurt konaklaması seçenekleri, geziler ve sosyal aktiviteler arkadaşlıkların kurulması, kültürlerin kaynaştırılması için dikkatlice düzenlenmektedir.  "

Embassy Boston Downtown West Street'te, Macy's, Quincy Market, Boston Common ve parklara yürüme mesafesinde yer alır. Ünlü Brattle Bookshop dahil, restoran ve dükkanlarla, hareketli bir alandır.

Embassy öğrencilerine özel gezi ve etkinlik programlarına katılmak için pek çok fırsat sunulmaktadır. Atlas Okyanusu'nun kıyısındaki kumsallara, New Hampshire'ın kayak merkezlerine ve Salem ve Newburyport gibi tarihi yerel kentlere yakın bir mesafededir.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Yurt
Okul Olanakları:
Kablosuz ağ IT odası, İnteraktif yazı tahtaları, Öğrenci salonu, Aktiviteler, Üniversite danışmanlığı, Modern eğitim merkezi, Şehir merkezinde konum, Ücretsiz Wifi, Erişebilirlik
Sosyal Aktiviteler:
Faneuil Hall, Freedom Trail, Newbury Street, Newport, New York City, Vermont, Boston Museum of Fine Arts, Harvard University, McMullen Museum of Art gezileri, Partiler ve kutlamalar, Spor faaliyetleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player