Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Sydney

ELS Language Centers - Sydney
ELS Language Centers - Sydney
Okul Tipi: Şehir Merkezi.
Okul Kapasitesi: Sınıf başı max. 18 öğrenci
Sınıf Kapasitesi: max. 18 öğrenci

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

Uluslararası öğrenciler için İngilizce eğitiminde 25 yıldan fazla tecrübeye sahip olan ELS Universal İngilizce Okulu, Avustralya’nın lider İngilizce dil okullarından biridir. ELS Universal İngilizce Okulu, Sydney şehrinin tam merkezinde bulunan ve Sydney Limanı'na yalnızca 3 dakikalık yürüme mesafesinde olan 2 katlı modern bir binada yer almaktadır.

Tren, otobüs ve feribot gibi ulaşım hizmetleri ile ders aralarında güneşte oturup rahat bir öğle yemeği yiyebileceğiniz Royal Botanik Bahçeleri yürüyerek sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Daha fazla aksiyon arayanlar için, Sydney alışveriş bölgesi, uluslararası yemek alanları, kafeler, tiyatrolar, restoranlar, barlar, sinemalar ve kulüpler yakın çevrede yer almaktadır.

Lider Avustralya üniversitelerine, TAFE, meslek yüksek okulları ve özel liselere çok çeşitli doğrudan giriş yolları/paketleri sunmaktadır.

Konaklama Türleri:
  • Aile Yanında
  • Öğrenci Rezidansları
Okul Olanakları:
25 modern, klimalı sınıf, 2 multi-medya bilgisayar laboratuvarı, Büyük öğrenci salonu, Öğrenci kütüphanesi, Ücretsiz eposta ve internet erişimi, Ücretsiz kablosuz internet erişimi, Masa tenisi
Sosyal Aktiviteler:
“Oz Explorer” sosyal kulübü: Öğlen ve akşam aktiviteleri, tam gün geziler ve hafta sonlarında uzak yerlere turlar, Hunter Valley’de şarap tadımı, Sörf, Balina izleme, Liman gezileri, Bar partileri, Mavi Dağlarda doğa yürüyüşü, Yürüyüş Kulübü, Kahve Kulübü, Genel kültür yarışmaları, Yetenek yarışmaları, Masa tenisi yarışmaları, Hızlı tanışma, Kariyer günleri

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player