Yabancı Dil Seviyenizi Öğrenin! Online Dil Testi!
About Us

ELS Language Centers - Philadelphia - Camden, NJ

ELS Language Centers - Philadelphia - Camden, NJ
ELS Language Centers - Philadelphia - Camden, NJ
Okul Tipi: Kampüs.

ELS dünyanın her bir yöresindeki 175 ülkeden 1.100.000’dan fazla öğrencinin İngilizce öğrenmesine yardım etmiştir. ABD ve Kanada’daki 60’ten fazla merkeziyle (50’den fazlası üniversite kampüslerindedir), ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar.  "

ELS/Philadelphia – Camden: Bu yeni Merkez; Philadelphia şehir merkezinden Delaware Nehri’nin karşısındaki Camden’da Rutgers University–Camden’ın kampüsünde yer alır. Rutgers University; ABD’nin en eski ve en prestijli devlet araştırma üniversitelerinden biridir. Rutgers–Camden; küçük bir kampüsün avantajlarının yanında dünya standartlarında bir araştırma üniversitesinin kaynaklarını sunar.

Görülecek ve Yapılacak Harika Şeyler

Camden Nehir Kıyısı: Camden Nehir Kıyısı bölgesi, güzel mekanlarına her yıl üç milyondan fazla ziyaretçiyi çeker. Ziyaretçiler; Rutgers–Camden kampüsüne yürüyüş mesafesindeki Adventure Aquarium’u gezebilir, yürüyüş yollarını keşfedebilir, konserlere gidebilir veya ikinci lig beyzbol maçını izleyebilirler.
Günlük/Hafta Sonu Gezileri: Kampüs; New York Şehri’ne iki saat, Washington D.C.’ye iki buçuk saat ve Jersey kıyısındaki Atlantic City’ye bir saatten daha kısa bir mesafededir. Hafta sonu kaçamakları için harika bir konumdadır.
Philadelphia: Reading Terminal Market’ta alışveriş yapmak ve Philadelphia Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvanların hayatlarını izlemekten; Philadelphia Sanat Müzesi ve Franklin Institute gibi müzeleri gezmeye kadar; Philadelphia’da kolayca erişebileceğiniz sınırsız eğlence aktivitesi bulunur.

Harita

Paylaş

YURTDIŞI DİL OKULU ARA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player